Email Adresimiz : info@bayexpress.com.tr
İTHALAT

Bayexpress firması olarak; başka ülkelerden ve/veya serbest bölgelerden getirmek istediğiniz malın, yürürlükteki ithalat mevzuatı ile gümrük mevzuatına uygun şekilde Türkiye’ye getirilmesini sağlamaktayız.

İHRACAT

Bayexpress firması olarak; ürettiğiniz veya sahibi olduğunuz malın, dilediğiniz ülkeye gönderimini sağlamaktayız.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Bayexpress olarak; Deniz Taşımacılığı hizmetimiz ile kargonuzun ( komple parsiyel yükünüzün) uygun fiyatlar ile profesyonel armatörler ile uygun yere zamanında gönderilmesini sağlıyoruz.

HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

İster büyük, ister küçük hediye, koli, paket, numune evrak, zati eşya, tehlikeli madde, değerli eşya, canlı hayvan, bozulabilir kargo, çikolata, meyve sebze, kuru gıda, ofis veya ev eşyası gönderilerinizi en güvenli ve en ekonomik şartlarla gönderimi

ÖZEL TESLİMAT

Sizin için özel ürününüz mü var, ya da özel numune mi göndereceksiniz? Özel teslimat ürünleriniz için; müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

BOZULABİLİR KARGO TAŞIMACILIĞI

Kiraz, Mango gibi meyveler, Domates gibi sebzelerinizi, yumurta ya da balık veya çikolatanızı yurtdışına göndermek istiyorsunuz ancak bozulabilir endişeniz varsa, artık yanınızda BAYEXPRESS var. BAYEXPRESS, ürünlerinizi “Bozulabilir Kargo Taşımacılığ

NUMUNE GÖNDERİMİ

Bir başka ülkeden numune ürün mü getireceksiniz? Ya da yurtdışında başka bir ülkede ürünlerinizi mi tanıtmak istiyorsunuz? O zaman şuan doğru sayfadasınız. Çünkü Bayexpress olarak; kısa sürelerde numuneniz dilediğiniz ülkeye uygun maliyetlerle gönder

FAZLA BAGAJ ZATİ EŞYA HİZMETİ

Alışveriş yaptınız, eşyanız fazlalaştı. Artık hiç dert değil, gönderilerinizi BAYEXPRESS ile dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramanızdır. Çağrı merkezimize gönderinizin ebat ve kilo paylaşmanızdır.

DEĞERLİ EŞYA TAŞIMACILIĞI

Antika eşyanız mı var, ya da kredi kartınız, değerli eşyalarınız firmamız aracılığı ile güvenle taşınmaktadır. Ayrıntılı bilgi için firmamız danışmanları ile iletişime geçiniz. Değerli eşyalarınızın güvenle taşınması için BAYEXPRESS’i tercih edebilir

CENEZA TAŞIMACILIĞI

Dünyanın her yerinden ister cenaze gönderin, ister cenazenizi getirin, Bayexpress firması olarak istediğiniz doğrultuda işlem yapmaktayız. Uluslararası cenaze getirim veya gönderimi için bizim ile iletişime geçiniz.

TEHLİKELİ MADDE TAŞIMACILIĞI

İster havayolu ister karayolu ile tehlikeli madde sınıfına giren ürünlerinizi uygun maliyet ve kısa sürede dilediğiniz ülkeye göndermekteyiz.

ADRESTEN ADRESE UÇAK KARGO GÖNDERİMİ

Sayfada isimleri yer alan dilediğiniz ülkeye uçak kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Siz ülke beğenin, biz fiyat verelim. Gönderileriniz en uygun maliyetler ile firmamız ile güvenle taşınmaktadır.

YURT DIŞI FUAR TAŞIMACILIĞI

Fuarlar, ulusal ve uluslararası tanıtım yapılan büyük ve küçük çaplı firmalar için ve özellikle bu tanıtımlar için hazırlanmış büyük alanlarda yapılır. malzemeler adreslerinden alınıp fuar alanına kadar istenilen zaman da teslimatı yapılır Fuar stant

yardıma mı ihtiyacınız var?


BİZ KİMİZ

İstanbul İkitelli merkezinde faaliyet gösteren firmamız, BAYEXPRESS markası ile siz değerli müşterilerine profesyonel, güvenli ve uygun fiyatlarla taşıma hizmeti sağlamaktadır. Alanında uzman ekibimiz 7/24 danışmanlık hizmeti vererek, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Özellikle hava kargo, ihracat ve deniz yolu taşımacılığı konusunda iddialı olan firmamız, siz değerli müşterilerine her zaman kalıcı ve doğru taşıma yolları sunmayı amaç edinmiştir.